close
تبلیغات در اینترنت
طرح تقسیم عراق توسط سنای آمریکا دخالت آشکار در امور یک کشور است
" سلام بر شما ... از این که از حضرت آیت الله موسوی جزایری«حفظ الله» بازدید نمودید ، بسیار خرسندیم . از طریق نظرات می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید "

 

مطالب پیشین
پیوند دوستان

به گزارش رهیاب به نقل از اهواز نوین،آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان صبح امروز در آیین کلنگ زنی پروژه تقاطع غیر هم سطح میدان شهید بندر با  اشاره به مشکلات منطقه اظهار داشت : در دنیای امروز آنچه بیش از همه برای جوامع ما مهم است هم دلی و هم فکری است ،هم اکنون ما در شرایط خاصی هستیم و نیاز به همدلی و هم فکری داریم.

 

آیت الله جزایری تصریح کرد : امروز با توجه به شرایط پیش آمده در منطقه ما نیز در رابطه با کشور خودمان و کشورهای مرتبط با جمهوری اسلامی که تحت فشار کشورهای استبدادگری چون امریکا و اسراییل هستند و به وسیله عوامل خود فروخته ای که در صحنه سیاسی حاضر شده و با شیعه و ائمه عناد دارند و موجبات ناامنی در منطقه را فراهم کرده اند ،مسئول هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به طرح تقسیم کشور عرق در مجلس سنا عنوان داشت : تصویب طرح تقسیم کشور مستقل عراق به سه کشور در مجلس سنا یک نوع دخالت واضح و مستقیم در امور یک کشور است و خلاف اصول سازمان ملل است، گمان نکنید مردم عراق ساکت می نشینند نه تنها انها بلکه دیگر کشورهای اسلامی نیز ساکت نمی نشینند.

وی افزود : قطعا این مسئله واقع نمی شود ،چرا که ما نیز در برابر جبهه های پایداری و کسانی که با امپریالیزم و صهیونیست در نبرد هستند مسئولیت داریم؛ همان گونه که امروز در برابر یمن و کشتار مردم مظلوم آن توسط رژیم وابسته آل سعود سکوت نخواهیم کرد و هم اکنون کشتیحامل کمک های ما در پهنای اقیانوس ها در حال حرکت است تا به دست مردم مظلوم یمن برسد. 


:: بازدید مطلب : [98]

تاریخ ارسال مطلب : 24 / 02 / 1394 | نویسنده : نیما الماسی

 

تمامی حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به حضرت آیت الله موسوی جزایری«حفظ الله» می باشد و انتشار مطالب با ذکر منبع مانعی ندارد.
طراحی و اجرا : عمارها - صالحون